Nejstrašnější slovo, jaké můžete slyšet

Kdybych věděl, co vím dnes...!!!

Před lety jsem měl možnost koupit zajímavý pozemek na kraji obce - 1 hektar za 120 tisíc. Toužil jsem ho mít, abych jeho část využil k projektu mých snů. Chybělo mi 30 tisíc a nechtělo se mi jít za bráchou, aby mi půjčil. Váhal jsem. Konečně jsem se rozhodl, že pozemek beru. Přišel jsem za majitelem a on mi řekl: „Pozdě. Dnes ráno jsem podepsal smlouvu s jiným kupcem.\"

Pozdě!!! Zatmělo se mi před očima. Můj vysněný projekt se zhroutil. A ten pozemek měl 2 stavební parcely. Bylo jisté, že jeho cena brzy stoupne na 1 milion (stoupla na víc).
Propadl jsem zoufalství. Ztratit takovou příležitost! Udělalo se mi fyzicky zle. Zoufale jsem si přál situaci vrátit o 24 hodin zpět. A věděl jsem, že to už nikdy nepůjde…
Kdybych rozuměl tomu, čemu rozumím dnes, kdybych znal věci z programu Máš potenciál, byl by dnes ten pozemek můj, nebo jsem ho s obrovským ziskem prodal. Byly zde patrné signály, ke kterým jsem byl slepý.

Mnoho z vás nám psalo, že se vám nepodařilo vstoupit do programu Máš potenciál včas, že se pozdě rozhodli a zda budeme program znovu otevírat.

Ovšem - stojí ten program opravdu za to?
Na to ať vám odpoví lidé, kteří programem již prošli.
Udělali jsme si mezi účastníky anketu. Chcete znát výsledky? Zde jsou:

  •   76%     hodnotí použitelnost programu jako výbornou.
  •   94%     hodnotí výborně přínos programu pro život.
  • 100%     účastníků doporučuje program dalším lidem.
  •   59%     účastníků již zaznamenalo pozitivní změny ve svém životě.
                    (zbytek to ještě nezačal používat...)

Tak co, stojí to za to?

Jeden z mnoha dopisů, které jsme dostali:

„Mám z tohto kurzu veľkú radosť. Veľmi som váhala, či si ho kúpiť. Stále som si vravela, že už nemôžem utrácať peniaze a ešte k tomu zase na seba.  Presviedčala som samu seba, že sa zaobídem aj bez neho a že ho ani nepotrebujem, keďže vzťahy, ktoré sa v mojom živote skomplikovali, som ukončila. Aktuálne mám veľmi málo kontaktov s ľuďmi a to mi vyhovuje.  Ale keď som si položila otázku prečo rozmýšľam a váham, či si ho mám kúpiť, tak som si úprimne odpovedala, že tento kurz veľmi chcem. Nech sú akékoľvek dôvody prečo si ho nekúpiť, jednoducho vzťahy sú natoľko dôležitá hodnota, že má zmysel ju pestovať a kultivovať. A teraz, keď sa venujem prvej lekcii, cítim, že som sa dobre rozhodla. Už v tejto lekcii som sa dozvedela nové veci, o ktorých som nevedela.  Ďakujem.“            Daniela H.


Nechceme, aby lidé prožívali podobná zklamání a podobnou bolest jako já, protože největší bolest člověku způsobuje ztracená příležitost, když uslyší slovo POZDĚ.

Proto jsme se rozhodli otevřít program znovu pro ty z vás, kteří jste nestihli první vlnu.

Dnes můžete znovu vstoupit do programu Máš potenciál.

Ta největší příležitost není náš program. Ta největší příležitost je odhalení vašeho potenciálu. Vstupte do programu nyní, ať vám jednou na konci života nezní v uších to strašné slovo „pozdě“.

Dáša a Tomáš Kašparovi


A protože program navazuje na videa zdarma, zde si je můžete připomenout:

Dynamit, nebo Dynamis?


Láska a úcta


Podivné tajemství